Nieświec Spółka Jawna jest rodzinną firmą, która istnieje na rynku już od roku 1933. 


Od początku działalności naszą specjalnością była produkcja wysokiej klasy okien i drzwi z niemal każdego gatunku drewna. Konsekwencja i stabilny rozwój pozwalają nam realizować kolejne plany inwestycyjne. Stworzyliśmy nowoczesny w pełni skomputeryzowany park maszynowy, sprawiający, że nasze wyroby powstają w najlepszych możliwych warunkach i spełniają wszystkie potrzebne normy oraz wymagania naszych klientów. Wiele lat tradycji oraz zdobyte doświadczenie w branży stolarskiej to atuty, dzięki którym zaufały nam już tysiące.

W naszej codziennej pracy widać wyraźnie dążenie do doskonałości zarówno w jakości jak i w formie. Właśnie dlatego każdy nasz produkt powstaje zgodnie z obowiązującymi normami technologicznymi i bezpieczeństwa, a następnie opatrywany jest znakiem CE.


Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, dlatego też staramy się żeby nasza oferta okien i drzwi sprostała wszelkim Państwa oczekiwaniom dotyczącym nie tylko estetyki wykonania ale również funkcjonalności, wieloletniej niezawodności niezależnie od panujących warunków atmosferycznych oraz odpowiednio wysokich parametrów energooszczędności czy dźwiękochłonności. Stolarka nasza doskonale sprawdza się również w nowoczesnym budownictwie pasywnym.

Staramy się zawsze zapewnić Państwu miłą, profesjonalną i kompleksową obsługę począwszy od pierwszej rozmowy telefonicznej poprzez kompetentne doradztwo podczas składania zamówienia, fachowy obmiar aż po solidny montaż stolarki okiennej i drzwiowej w Państwa domu.

 


 

Miarą naszego profesjonalizmu jest zadowolony Klient, który zawsze dodaje nam dobrej energii i zapału do dalszej pracy.

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą jak i do odwiedzenia naszego salonu, w którym z chęcią doradzimy najlepsze rozwiązania do zastosowania stolarki okiennej i drzwiowej w Państwa domu i dołożymy wszelkich starań, aby byli Państwo usatysfakcjonowani podjętą decyzją

 

 

Zapraszamy do współpracy!