W naszej ofercie posiadamy również najwyższej jakości okna drewniano-aluminiowe. Jest to innowacyjny profil cechujący się połączeniem dwóch typów ram od zewnątrz metalowej, od wewnątrz drewnianej, pomiędzy którymi umieszczona jest
energooszczędna szyba zespolona jedno lub dwukomorowa.


Profil metalowy GEMINI firmy Aluron zamontowany od zewnętrznej strony konstrukcji pozwala na przedłużenie trwałości okna, zabezpiecza stolarkę przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych, takich jak deszcz czy słońce. Połączenie obu materiałów pozwala jednocześnie na zachowanie przytulnego i estetycznego charakteru wnętrza jaki zapewnia drewno oraz nowoczesnego wyglądu budynku jakie nadaje aluminium. W naszej ofercie posiadamy następujące systemy okien drewniano-aluminiowych:

 


W naszej ofercie posiadamy następujące systemy okien drewniano-aluminiowych:

System Gemini Classic

Najczęściej wybieraną przez naszych klientów konstrukcją jest system Gemini Classic. Łączy on w sobie zalety wysokiej izolacji cieplnej i akustycznej z ciekawym, klasycznym wyglądem. Często stosowane w prywatnych mieszkaniach.

 


System Gemini Thermo Classic

Tam, gdzie szczególnie ważny jest komfort termiczny i wyjątkowo wysokie wymagania konstrukcyjne, stosuje się systemy Gemini Thermo Classic. Łączą one zaawansowane technologie wykonania z szerokim zakresem zastosowania.

 


System Gemini Integral

Ciekawym rozwiązaniem dla klientów, którzy doceniają innowacyjne rozwiązania jest system Gemini Integral. Jego zewnętrzna konstrukcja pozbawiona jest widocznego skrzydła profilu aluminiowego, co nadaje jej atrakcyjnego wyglądu.

 


System Gemini Linear

Jeśli planujesz budowę domu lub nowej siedziby firmy, która ma wyróżniać się najnowocześniejszymi rozwiązaniami w korzystnych cenach, wybierz nasze okna drewniano-aluminiowe Gemini Linear. Jego innowacją jest przede wszystkim
ciekawe licowanie powierzchni skrzydła z ramą.

 


System Gemini Passiv

W dzisiejszych czasach coraz popularniejsze staje się budownictwo pasywne. Do takich konstrukcji świetnym rozwiązaniem będzie stolarka okienna Gemini Passiv. Zapewniają one świetną izolacje termiczną oraz akustyczną przy
zachowaniu wysokiej estetyki.

 


System Gemini Quadrat

Tym, którym zależy na świetnej jakości, dużej estetyce i dobrych parametrach, polecamy systemy Gemini Quadrat. Ich cecha charakterystyczną są wyraźnie zarysowane krawędzie profilu, co nadaje im subtelnie eleganckiego, a zarazem
klasycznego wyglądu.

 


System Gemini Retro

Wiele osób docenia piękno stylu rustykalnego w aranżacjach wnętrz. Idealnym dopełnieniem tego wystroju będą okna Gemini Retro. Posiadają one specjalny kształt, przypominający zabytkowe okiennice.

 


System Gemini Softline

Jeśli dbałość o szczegóły jest Twoją cechą, to świetnym rozwiązaniem do Twojego domu będą okna Gemini Softline. Wyróżniają się one estetycznym, zaokrąglonym kształtem profili, co nadaje im ciekawego i eleganckiego wyglądu.