Wybór odpowiednich drzwi wejściowych jest niezmiernie ważny dla architektury budynku, stanowią one wizytówkę właścicieli domu, chronią przed działaniem czynników zewnętrznych, zabezpieczają przed włamaniem. Nasza szeroka oferta drzwi zewnętrznych, różnorodność wzorów, realizacja indywidualnych projektów oraz fachowe doradztwo z pewnością pomogą wybrać takie drzwi drewniane, które w pełni zaspokoją Państwa oczekiwania.Grubość skrzydła jak i wyposażenie oraz kolorystyka dostosowujemy do potrzeb i gustów Klienta.

Drzwi wejściowe w zależności od potrzeb wykonujemy w trzech grubościach:

IV50 – do mieszkań w budynkach wielorodzinnych
IV68 – standardowa grubość drzwi wejściowych
IV78 – energooszczędna wersja z możliwością zastosowania szyb dwukomorowych

drzwizew

Drzwi konstrukcyjne

Jesteśmy w stanie wykonać każdy model drzwi, zarówno według powierzonych zdjęć jak i szkiców. Oferujemy Państwu najwyższej jakości drzwi wejściowe zarówno stylowe jak i nowoczesne. Wykonujemy drzwi z pełnego drewna tak zwane konstrukcyjne, które mogą być wyposażone w ciekawe dodatki jak stylowe, ręcznie wyrabiane kraty kute, elementy rzeźbione czy ozdobne witraże. Z pewnością wśród naszej oferty znajdziecie Państwo wzory, które przypadną Państwu do gustu.

Drzwi płytowe

Do nowoczesnych domów proponujemy Państwu drzwi wejściowe płytowe. Drzwi takie wykonujemy na ramie z drewna litego, klejonego warstwowo, przy czym konstrukcja skrzydła składa się z ramiaku drewnianego i wypełnienia specjalną izolacyjną pianką termiczną z wzmocnieniem stalowym. Całość pokryta jest wodoodporną sklejką drewnianą sosnową, meranti czy dębową. Taka konstrukcja drzwi pozwala na osiągnięcie nowoczesnych wzorów drzwiowych o gładkiej powierzchni, z ciekawymi podfrezowaniami, z wycięciami na różnego kształtu szybę czy z dodatkami ze stali szlachetnej. Ze względu na obecność pianki poliuretanowej drzwi płytowe cechują się podwyższonym współczynnikiem przenikalności cieplnej i izolację akustycznej.

Nasze produkty charakteryzują się perfekcją wykonania. Mimo, że produkcja odbywa się na najnowocześniejszych centrach obróbczych, ze względu na dbałość o szczegóły i detale, wiele elementów drzwi wykonanych jest ręcznie, co nadaje stolarce stylowych kształtów i tworzy harmonię z obiektem.


Technologia produkcji drzwi wejściowych

FARBY SIKKENS

W ofercie farby lazurujące AkzoNobel według próbników SIKKENS WOOD COATINGS, jak również farby kryjące - kolory według katalogów RAL.

ZAMKI

W standardzie oferujemy zamek wielopunktowy renomowanej firmy Roto z jedną wkładką i dwoma kombibolcami (2 bolce i 2 haki). Na życzenie Klienta dla poprawy bezpieczeństwa czy komfortu możemy zaproponować dodatkową wkładkę górną lub zamki automatyczne, Roto Tandeo zamki elektromechaniczne Eneo A lub CC, otwierane na czytnik linii papilarnych, na bluetooth, kod pin. W ofercie mamy również różnego rodzaju zamki antypaniczne, itp.

PROGI

Aluminiowy próg GUTMANN Weser z wkładką termiczną – możliwość zamontowania zarówno w starym jak i nowym budownictwie.

KLAMKI

w standardzie aluminiowa klamko-klamka lub klamka z gałką HOPPE LONDON na szyldzie, w kolorze F1/srebro lub F4/stare złoto.